Neikenkalna dabas koncertzāle – gada labākā būve Latvijā nominācijā “Ainava”

DSC_4409

Kocēnu novada Neikenkalna dabas koncertzāle Dikļos ieguvusi 1. vietu Latvijā vienīgās būvniecības nozares profesionālo organizāciju konkursā „Gada labākā būve Latvijā 2014” nominācijā “Ainava”.Šāds konkurss notiek jau septiņpadsmito reizi. Divdesmit deviņi eksperti izskatīja daudzos dokumentus par vērtēšanai iesniegtajiem objektiem, izvēlējās pusfinālistus visā Latvijā un novērtēja tos klātienē. Dabas koncertzāle, kas ir Latvijā vēl nebijis projekts, ir

read more

Valmieras Autoosta

Autoosta

Pēc 5 mēnešu intensīviem būvdarbiem tika nodota ekspluatācijā jaunā Valmieras autoostas ēka. Būtiskākā lieta, ar ko vizuāli un funkcionāli jaunā Valmieras autoosta atšķiras no vecās, ir iespaidīga daudzkrāsaina un gaismu caurlaidīga nojume un plašāka uzgaidāmā zāle.

Valmieras Svētā Sīmaņa baznīca

DSC07850

Pērnā gada nogalē, ar sastaņu montāžu, tika uzsākta Valmieras Svētā Sīmaņa baznīcas torņa renovācijas darbi. Būvuzņēmumam SIA “EKERS” šī ir jauna pieredze strādājot šādā augstumā. Renovācijas darbu ietvaros tiks nomainīts jumta segums, atjaunotas galerijas margas un grīdas segums, kā arī pilnībā nomainīta torņa zibensaizsardzības sistēma.